Treść główna

Jakie buty do ślubu?

Jakie buty do ślubu?
Przeglądaj

Wygodne buty to podstawa, a jest to jeszcze istotniejsze, wtedy gdy chodzi o buty do ślubu. Przecież żadna panna młoda nie chciałaby, aby finalnie jej wymarzone obuwie okazało się po prostu niekomfortowe. W końcu najlepiej by było wytrzymać w tym jednym obuwiu cały ślub i wesele, a przecież dodatkowo buty do ślubu powinny być estetyczne i modne… To właśnie dlatego prezentujemy buty do ślubu z naszej kolekcji, które na pewno zaprezentują się wyjątkowo i pozwolą czuć się w pełni komfortowo.

Spis treści:

  1. Buty do ślubu – jaki powinny mieć kolor?
  2. Białe szpilki, czyli ponadczasowa klasyka
  3. Złote sandały, czyli coś dla pań, które lubią odważne wybory
  4. Buty w kolorze beżowym

Buty do ślubu – jaki powinny mieć kolor?

W jakim kolorze powinny być zachowane buty do ślubu? W naszej ofercie dostępnych jest kilka wyjątkowych propozycji, które na pewno zrobią niemałe wrażenie. Oczywiście dominują przede wszystkim odcienie stonowane, czyli biel, beż czy wariacje kremowe. Mimo wszystko nie brakuje również barw odważniejszych, które, z całą pewnością stworzą mocny kontrast z bielą sukienki. Mowa, chociażby o fuksji czy mocnej czerwieni.

Białe szpilki, czyli ponadczasowa klasyka

Niewątpliwie najczęstszym wyborem panien młodych, są właśnie klasyczne, ponadczasowe białe szpilki, które w tej kwestii, z całą pewnością jeszcze długo nie wyjdą z mody. Prezentowany przez nas model zachowany jest w jednolitym odcieniu, a dodatkowo tym, co przemawia na jego korzyść, zdecydowanie jest niski obcas. Te buty będą wygodne, zarówno podczas stania, chodzenia, jak i pierwszego tańca. Sprawdzą się w połączeniu z sukienką o każdym kroju, a dodatkowo również w przypadku pań o wysokim wzroście.

Jakie buty założyć do ślubu? Oto nasze opcje!

Złote sandały, czyli coś dla pań, które lubią odważne wybory

A może by tak zdecydować się na złote sandały? To, z całą pewnością wybór, który zarezerwowany jest dla panien młodych, które lubią niebanalne wybory i chcą się wyróżniać. Taki akcent w postaci złotych sandałów na ozdobnym obcasie, z całą pewnością przyciągnie uwagę. Dużym atutem jest, że te buty już same w sobie stanowią ozdobę, niemalże dodatek biżuteryjny. To naprawdę odpowiednio wyważone połączenie dobrego gustu i błyskotek.

Buty w kolorze beżowym

W naszej ofercie posiadamy również naprawdę wiele modeli w kolorze beżowym. Również ten odcień będzie niezastąpiony podczas zaślubin. To przyjemne przełamanie klasycznej bieli. Warto zastanowić się nad jednym z modeli właśnie w eleganckim, ale dość oryginalnym odcieniu beżu.