Treść główna

Zobacz wszystkie artykuły

Trendy
19 czerwca 2022

Jakie buty na wesele w czerwcu?

Jeśli taniec to Twój żywioł, to zapewne dużą część wesela spędzisz na parkiecie. Podpowiadamy, jakie buty wybrać, aby przetańczyć w nich całą noc bez uczucia dyskomfortu.

Trendy
19 czerwca 2022

Jakie buty do tańca na wesele?

Jeśli taniec to Twój żywioł, to zapewne dużą część wesela spędzisz na parkiecie. Podpowiadamy, jakie buty wybrać, aby przetańczyć w nich całą noc bez uczucia dyskomfortu.

Porady
19 czerwca 2022

Buty do biura damskie

W biurze w ciągu dnia spędza się tak dużo czasu, że, z całą pewnością nikogo nie dziwi fakt, iż odpowiednie obuwie do pracy powinno posiadać kilka charakterystyk, dzięki którym pracownik będzie miał zapewniony wysoki komfort i wygodę nawet przez wiele godzin. Tym samym warto wiedzieć, czym konkretnie kierować się podczas dokonywania takiego zakupu. Tym razem nasze wskazówki dotyczyć będą obuwia damskiego.

Porady
19 czerwca 2022

Jakie buty do biura latem?

Praca w biurze może wiązać się z koniecznością przestrzegania pewnych zasad dress codu, który najczęściej ustalony jest już odgórnie. Oczywiście dotyczy to także obuwia i właśnie dlatego warto zapoznać się z zasadami, które dotyczą odpowiedniego doboru butów do biura na lato. Pod uwagę należy wziąć bowiem kilka kluczowych kwestii. Podpowiadamy zatem, w jaki sposób najlepiej dobrać buty do biura latem.

Porady
19 czerwca 2022

Jakie buty do biura?

Pracując w biurze oczywiście należy pamiętać również o tym, aby umiejętnie dobierać swój strój w zależności od charakteru pracy, jej miejsca czy stanowiska, na którym się pracuje. Jednak nie tylko same ubrania mają duże znaczenie, ale również dopasowane do nich dodatki. Szczególną uwagę należy poświęcić butom, ponieważ często od tego czy są one wygodne czy też nie, tak naprawdę zależy cały komfort pracy.

Trendy
31 maja 2022

Jakie buty pasują do wiosennych sukienek?

Wiosna w pełni rozgościła się za naszymi oknami, a to oznacza, że można rozpocząć sezon na sukienki. Sprawdziliśmy tegoroczne trendy i przychodzimy z pomocą w doborze idealnego obuwia, które będzie pasować do modnych sukienek wiosennych!

Porady
31 maja 2022

Jakie buty wybrać na wesele?

Wesele to uroczysta okazja, podczas której chcemy prezentować się nieprzeciętnie. Wybierając wieczorową kreację nie można zapomnieć o wygodnych, a jednocześnie eleganckich butach. W tym artykule podpowiemy, jakie modele obuwia najlepiej sprawdzą się podczas weselnej zabawy.

Porady
9 maja 2022

2. Buty ślubne – jakie wybrać, aby przetańczyć całą noc.

Ślub to wielkie wyzwanie dla panny młodej, która od wczesnych godzin porannych, aż po sam koniec przyjęcia weselnego jest zazwyczaj w ciągłym ruchu. Jak sprawić, aby przez ten czas nogi nie odmówiły posłuszeństwa? Dobierając zjawiskowo piękne i jednocześnie komfortowe buty weselne!

Porady
9 maja 2022

Buty na komunię dla mamy – propozycje od marki Kaniowski

Pierwsza Komunia Święta dziecka to wyjątkowy czas dla wielu rodziców. Temu dniu towarzyszy bardzo dużo emocji, które są związane z uroczystością kościelną, a także przyjęciem rodzinnym. Oprócz spraw dotyczących gości, menu coraz prezentów, trzeba zadbać o odpowiedni ubiór.

Pielęgnacja
21 kwietnia 2022

Impregnacja i pielęgnacja butów skórzanych, na co zwrócić uwagę!

Kupiłaś właśnie swoje wymarzone buty, stawiasz na jakość, wygodę oraz modny fason. Zapewne chcesz się nimi cieszyć jak najdłużej. Buty […]