Treść główna

Współpraca

Współpraca
Przeglądaj

Kaniowski – produkcja butów od 1999 roku!

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji obuwia możemy pochwalić się olbrzymim doświadczeniem na tym polu. Marka Kaniowski to dzieło wielu rąk, które przez lata rozwijało się nieustannie. Z niewielkiego warsztatu urośliśmy do całkiem sporego zakładu, który stale się powiększa. Ogromna pasja i zaangażowanie pozwoliły nam rozwinąć skrzydła, a chęć oferowania coraz lepszych jakościowo i jednocześnie nieprzeciętnych produktów przyczyniła się do inwestycji w wysokiej jakości sprzęt oraz materiały. Wszystko to razem sprawiło, że jesteśmy na etapie, pozwalającym nam na produkcję butów zachwycających solidnym wykonaniem, wygodą oraz elegancją.

Dobrze wiemy ile trzeba poświęcić czasu na przygotowanie projektu jednej pary butów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do jej wyprodukowania potrzebne są specjalistyczne narzędzia oraz zasoby. Jeśli zatem poszukujesz zakładu, który profesjonalnie zajmie się produkcją Twojego obuwia, jesteśmy gotowi podjąć się współpracy.

Produkcja butów i kolekcji obuwia na zamówienie

Naszą propozycję współpracy kierujemy do różnych marek, które chcą oferować swoim klientom wysokiej jakości obuwie skórzane. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i służymy nie tylko fachową wiedzą, ale przede wszystkim bogatym doświadczeniem i mocami przerobowymi. Zajmujemy się produkcją obuwia skórzanego na zamówienie, korzystając do tego z nowoczesnych maszyn i gatunkowych materiałów.

Nasz park maszynowy jest gotowy na podjęcie się produkcji obuwia lub całych kolekcji butów na zamówienie. Do każdej wizji klienta podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, dlatego jesteśmy przekonani, że finalny efekt będzie w pełni satysfakcjonujący dla obu stron. Każdy projekt dokładnie konsultujemy, przedstawiając przy tym różne opcje jego wykonania oraz kosztorys.

Wyprodukujemy buty skórzane z Twoim logotypem

Jako doświadczone przedsiębiorstwo nie boimy się żadnych wyzwań i możemy podjąć się produkcji różnego typu butów skórzanych na zamówienie. Mowa tu nie tylko o modelach typowych dla skórzanych produktów, jak czółenka, kozaki, mokasyny czy botki, ale również o obuwiu sportowym czy domowych kapciach. Jesteśmy gotowi na realizację nietypowych kolekcji.

Do wyrobu produktów korzystamy z wyselekcjonowanych skór włoskich oraz własnych komponentów, ale możemy również wykorzystać surowce dostarczone przez klienta, jeśli spełnią nasze wymagania jakościowe i będą dobrze prezentowały się w efekcie końcowym. Przy okazji chcemy zaznaczyć, że w pełni szanujemy materiał z jakim pracujemy, dlatego staramy się wykonywać wykroje w sposób umożliwiający produkcję jak najmniejszej ilości odpadów.

Produkcja butów na wymiar

Mając w swojej ofercie różnorodne modele obuwia, warto zadbać o ich dostępność w wielu rozmiarach. Szeroki wybór w tym zakresie pozwala dotrzeć do większego grona klientów. Niemniej jednak wiemy, że o ile produkcja popularnych rozmiarów butów może nie stanowić problemu, to dla wielu marek trudnością jest stworzenie modeli niestandardowych.

Kaniowski to nasza marka, którą rozwijamy od 1999 roku, ale także zakład, w którym zajmujemy się produkcją butów na zamówienie, w tym modeli na wymiar. Jesteśmy gotowi podjąć się zleceń na obuwie dla osób posiadających niestandardowy rozmiar stopy. Obuwie naszej produkcji to nie tylko znakomity efekt wizualny, ale przede wszystkim trwałość i wygoda użytkowania. Odpowiedni dobór wysokogatunkowych materiałów oraz profilowania sprawia, że buty na wymiar spod naszej ręki są w pełni komfortowe.

Jeśli chcesz wyprodukować swoje buty, skontaktuj się z nami kontakt@kaniowski.eu

Nawiąż współpracę z naszą marką Kaniowski

Oprócz produkcji obuwia skórzanego na zamówienie jesteśmy otwarci na propozycje współpracy w zakresie oferowania naszych butów sygnowanych marką Kaniowski. Posiadamy szeroką ofertę damskiego obuwia codziennego i okolicznościowego. Tworzymy eleganckie obuwie dla kobiet, które charakteryzuje nieprzeciętna wygoda, jakość oraz nieszablonowy styl.

Jeśli chcesz sprzedawać nasze buty w swoim sklepie, gorąco zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz prezentacji naszych produktów. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i do każdej podchodzimy indywidualnie.

Przygotowaliśmy dla Państwa dogodny sposób zakupów zapraszamy do naszego panelu hurtowego. Uzyskają Państwa do niego dostęp poprzez stworzenie konta, które zostanie zatwierdzone przez administratora. Kliknij tutaj PANEL HURTOWY