Treść główna

Jakie buty do czarnej sukienki na wesele?

Jakie buty do czarnej sukienki na wesele?
Przeglądaj

Mała czarna to chyba największy klasyk, jaki można sobie wyobrazić. Czy czarną kreację w ogóle wypada zakładać na wesele? Coraz częściej mówi się o tym, że tak. W takich przypadkach warto jednak wiedzieć, w jaki sposób uzupełnić ją odpowiednimi dodatkami, aby całość była wyjątkowa i w zależności od tego, jaki efekt chce się osiągnąć, stonowana bądź lekko ożywiona. Oczywiście najważniejszym dodatkiem są tutaj prawidłowo dopasowane buty. Warto przyjrzeć się, jakie modele z naszej kolekcji będą w sam raz do czarnej sukienki na wesele.

Spis treści:

  1. Wszystko zależy od fasonu sukienki
  2. Czarna sukienka i stonowane dodatki
  3. Czarna sukienka w weselszym wydaniu
  4. Czarna sukienka i sandałki

Wszystko zależy od fasonu sukienki

Nie będzie sekretem to, że wybór odpowiedniego obuwia po części uzależniony jest od fasonu sukienki, czyli głównie od tego czy jest to model krótki czy może długi do samej ziemi. Z całą pewnością krótkie sukienki wymagają modeli obuwia bardziej odkrytych, aby zapobiegać optycznemu skróceniu nogi. Kreacje długie natomiast chętniej i częściej łączone są nawet z balerinami czy mokasynami.

Czarne wygodne botki

Klasyczne czarne szpilki

Czarna sukienka i stonowane dodatki

Jeśli chce się całą swoją stylizację utrzymać w jednakowej kolorystyce i sprawić, aby była ona niezwykle klasyczna, wtedy świetną propozycją będą klasyczne, ponadczasowe, czarne szpilki. Model na cienkiej szpilce optycznie wysmukli sylwetkę, a całość będzie prezentować się niezwykle gustownie. Takie połączenia zawsze są absolutnie bezbłędne.

Jakie buty pasować będą do czarnej kreacji? Oto nasze typy!

Czarna sukienka w weselszym wydaniu

Wybór czarnej sukienki nie musi koniecznie oznaczać, że w tym samym kolorze będą wszystkie dodatki. Zdecydowanie ciekawym pomysłem będzie przełamanie czerni poprzez wykorzystanie innych, żywszych barw, które przyciągać będą uwagę. Z jakimi kolorami należy łączyć czarne kreacje, aby wyglądały niebanalnie, a jednocześnie były dość ożywione? Na pewno świetnie sprawdzą się nasze klasyczne szpilki w kolorze fuksji, albo czerwieni. Czerwony to jeden z tych kolorów, który idealnie dopełnia czerń.

Czarna sukienka i sandałki

Jeśli ślub i wesele mają odbyć się latem, wtedy jak najbardziej warto postawić na wygodne i modne sandały na obcasie. Nasze modele – pomarańczowe i zielone, czyli w kolorach tego sezonu, jak najbardziej dopasują się do czerni. Dodatkowo ich stabilny i niezbyt wysoki obcas, jest tutaj atutem i na pewno pozwoli przetańczyć dosłownie całą noc bez potrzeby zmieniania obuwia na inne! To naszym zdaniem prawdziwy faworyt.