Treść główna

Na jakie okazje warto ubrać czarne szpilki?

Do czego pasują czarne szpilki?
Przeglądaj

Każda z pań na pewno zgodzi się z tym, że czarne szpilki to podstawa garderoby i jedne z najpraktyczniejszych butów, ponieważ założyć je można niemalże na każdą okazję. Wystarczy lekko zmienić strój i dopasować do niego czarne szpilki, a na pewno zawsze uzyska się wyjątkowy efekt. Uchodzą one za buty seksowne, podkreślające charakter i styl kobiety. Od wielu lat uchodzące za podstawę stylizacji na ważną uroczystość. Podpowiadamy więc, kiedy na pewno nie warto rezygnować z czarnych szpilek.

Spis treści:

  1. Spotkanie biznesowe – jak zestawić czarne szpilki
  2. Czarne szpilki na randkę
  3. Spotkanie rodzinne – czarne szpilki na święta lub wesele

Spotkanie biznesowe – jak zestawić czarne szpilki

Czarne szpilki słusznie kojarzą się z typową bizneswoman. Warto mieć je pod ręką zawsze, wtedy gdy w grę wchodzi ważne spotkanie biznesowe czy przygotowanie prezentacji. Dlaczego? Pomijając kwestie estetyczne, szpilki zawsze dodają pewności siebie, a ta jest niezbędna podczas istotnych negocjacji czy wystąpień publicznych! W takich sytuacjach czarne szpilki można zestawić z eleganckimi spodniami w stonowanej kolorystyce, albo z klasyczną, czarną sukienką. Czarne szpilki i mała czarna to zawsze najlepsza propozycja.

Czarne szpilki na każdą okazję? U nas na pewno takie znajdziesz!

Czarne szpilki na randkę

A może by tak założyć czarne szpilki na randkę? To też jedna z lepszych możliwości. Na pewno pozwoli zrobić dobre wrażenie, a kobieta w ten sposób podkreśli atuty swojej sylwetki, przez co też doda sobie pewności siebie. W jaki sposób można zestawić takie buty? Tutaj panuje już większa dowolność, niżeli w przypadku spotkań biznesowych. Dlaczego? Ponieważ czarne szpilki na randkę można połączyć na przykład z dopasowanymi spodniami w stylu woskowym lub skórzanym, ale i z rozkloszowaną spódniczką czy sukienką w mocniejszym kolorze. Czarne szpilki mają to do siebie, że idealnie współgrać będą z każdym innym odcieniem!

Spotkanie rodzinne – czarne szpilki na święta lub wesele

Czarne szpilki są na tyle uniwersalne, że na pewno pomogą stworzyć ciekawą stylizację również na spotkanie rodzinne. Wybrać je można na wesele, ale i na świąteczne spotkanie przy stole. Jak i w przypadku randki, tak i tutaj można postawić na sporą dowolność. Czarne szpilki polecamy zestawić, albo z klasyczną sukienką w tym samym kolorze, albo całkowicie zabawić się barwami i połączyć je z czymś szalonym, co rozweseli całą kreację! Dodatkowo pamiętać trzeba, że przecież czarne szpilki nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą na topie!