Treść główna

AW 22/23
Kaniowski

AW 22/23 Kaniowski
Przeglądaj

Buty inspirowane barwną klasyką Włoch!

Włoska moda lat 70, 80, 90 to nieszablonowe połączenia, które do dziś są bazą dla wielu światowych projektantów. Zainspirowani osiągnięciami modowymi tamtych lat stworzyliśmy nową kolekcję naszych butów, obejmującą kozaki, botki oraz czółenka i mokasyny. Charakterystyczną cechą kolekcji jest jej kolorystyka, która przemyca włoską ekspresję dawnych lat do współczesności.

Daj się porwać odrobinie szaleństwa i wejdź z naszymi butami wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Nasze wyraziste i jednocześnie gustowne połączenia kolorystyczne z pewnością pozwolą stworzyć niejedną, pełną wyrazu i dobrego smaku stylizację. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, czy stawiasz na wieczorne wyjście ze znajomymi, nasza barwna kolekcja sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Wygoda obuwia marki Kaniowski ponad wszystko!

Skupiając się na szalonym i jednocześnie gustownym połączeniu kolorystycznym, nie zapomnieliśmy o wygodzie naszych butów. Nie od dziś wiadomo, że komfort jest dla marki Kaniowski zawsze priorytetem. Stawiamy nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na praktyczny aspekt naszego obuwia.

Każda para naszych butów jest tworzona z dbałością o każdy detal. To pozwala osiągnąć niezrównany komfort nawet podczas całodziennego noszenia obuwia. Jeszcze większą wygodę prezentowanej kolekcji uzyskaliśmy poprzez zastosowanie nowych kopyt szewskich, które pozwalają nam na bardziej dokładna pracę z materiałem.

Poznaj efekty naszej jesienne sesji zdjęciowej.

Think pink!

Klasyka w najlepszym wydaniu!