Treść główna

Środki do pielęgnacji

ŚRODKI DO PIELĘGNACJI

środki do pielegnacji
Przeglądaj
Znajdź swoje wymarzone buty

Niezawodne środki do pielęgnacji obuwia

Buty wymagają pielęgnacji odpowiednimi środkami, które zapobiegają ich niszczeniu, utracie kolorów, czy pomagają w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym utrzymanie butów w idealnym stanie będzie znacznie prostsze. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości pasty i kremy do obuwia, pianki czyszczące, a także spraye i impregnaty. Mając do dyspozycji szeroki wybór środków do pielęgnacji obuwia, można wybrać preparat, który będzie doskonale dopasowany do posiadanych butów.

Jaki środek do czyszczenia butów skórzanych wybrać?

Skórzane buty bywają wymagające pod względem pielęgnacji i potrzebują regularnego, właściwego impregnowania. Do ich czyszczenia potrzebne są odpowiednie akcesoria obuwnicze w postaci szczotek oraz impregnatów. W przypadku szczotek, najlepiej sprawdzają się te, które są wykonane z naturalnego włosia lub, w przypadku zamszu, z gumowymi wypustkami.

Wybierając impregnat, który zabezpieczy obuwie przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, trzeba wpierw określić do jakiego materiału ma on być przeznaczony. Zarówno skóra licowa, zamszowa czy nubuk są materiałami o różnych właściwościach i wymagają nieco innej pielęgnacji, a tym samym użycia innych środków do konserwacji obuwia.

Jeśli kolor butów nieco osłabł i już nie imponuje tak bardzo, jak za czasów nowości, można użyć specjalnego środka, który odświeży barwę i wydobędzie z niej głębię. W tym wypadku najlepiej skorzystać z odświeżacza kolorów. To łatwy w użyciu produkt, który wraz z innymi profesjonalnymi środkami pielęgnacyjnymi znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji butów

W sklepie marki Kaniowski można znaleźć bogatą ofertę produktów do pielęgnacji butów. Są to profesjonalne środki, dzięki którym łatwo zadbać o nubuk, zamsz, welur, a także o skórę licową, lakierowaną czy tłoczoną. Posiadamy środki do pielęgnacji obuwia, które są dedykowane także różnym innym materiałom. Każdy produktów, odpowiednio stosowany, będzie doskonale spełniał swoje zadanie.

W naszym sklepie z obuwiem damskim oferujemy pianki czyszcząco-pielęgnujące, pasty do butów, kremy, odświeżacze kolorów czy środki do konserwacji obuwia, tzw. impregnaty. Przed rozpoczęciem czyszczenia, koloryzacji bądź impregnacji zachęcamy do przeczytania naszych porad dotyczących pielęgnacji skórzanego obuwia. Dzięki cennym wskazówkom, utrzymanie butów w idealnym stanie będzie zdecydowanie łatwiejsze.

FAQ Znajdź odpowiedź na pytanie
Czy mogę zwrócić lub wymienić buty?

Zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania paczki.
Jeśli chcesz wymienić produkt, prosimy o dokonanie jego zwrotu i złożenie nowego zamówienia.
Prosimy poinformuj nas o chęci zwrotu towaru mailowo na adres hello@kaniowski.eu lub listownie pod adres do zwrotów.

Aby zwrócić produkt wyślij go do nas pod adres:
Sklep internetowy Kaniowski
ul. Srebrna
42-200 Częstochowa

z dopiskiem zwrot.

Do zamówienia dołącz potwierdzenie zakupy oraz formularz zwrotu

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Staramy się aby Twoje zamówienie dotarło jak najszybciej. Produkty, które posiadamy na magazynie wysyłamy w ciągu 24 h. Mamy bardzo obszerną kolekcję, dlatego część butów produkujemy specjalnie dla Ciebie. Czas oczekiwania na takie zamówienie wynosi do 7 dni roboczych. Stawiamy na zrównoważoną produkcję.

W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie?

Wszystkie dostępne formy płatności znajdziesz tutaj: Metody płatności

W jakim terminie mogę spodziewać się zwrotu środków w przypadku zwrotu produktów i reklamacji?

Środki zostaną zwrócone niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 14 dni po przyjęciu zwrotu lub

W przypadku płatności.

Przelewy 24 - zwrot środków na kont bankowe z którego została dokonana płatność.
Zamówienie płatne przy odbiorze lub poprzez przelew tradycyjny – prosimy o wpisanie w formularzu odstąpienia od umowy numeru rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze