Treść główna

Do czego ubrać mokasyny damskie na grubej podeszwie?

Do czego ubrać mokasyny damskie na grubej podeszwie?
Przeglądaj

Mokasyny w ostatnim czasie zaczęły cieszyć się naprawdę sporą popularnością. Kojarzone są z eleganckim, a jednocześnie minimalistycznym stylem. To wszystko sprawia, że doskonale odnajdują się w stylizacjach na każdą okazję. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że należy mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną parę.

Spis treści:

  1. Modne stylizacje z mokasynami
  2. Stylizacje z mokasynami na grubej podeszwie
  3. Stylizacje z mokasynami damskie. Dodaj nieco koloru
  4. Stylizacje z mokasynami na co dzień

Modne stylizacje z mokasynami.

Stylizacji z mokasynami stworzyć można naprawdę wiele! Dużo zależy też od tego, jaki styl chcesz odtworzyć. Na pewno jednak będą one mocnym punktem każdego eleganckiego looku z klasycznymi dodatkami. Modne stylizacje z mokasynami bazować mogą na francuskiej stylistyce. Klasyczne obuwie w stonowanym odcieniu, świetnie połączy się z białą koszulą, spódniczką w szkolnym stylu i beretem. To dobra stylizacja zarówno do pracy, jak i na co dzień.

Stylizacje z mokasynami na grubej podeszwie.

Obecnie w trendach pozostają przede wszystkim modele mokasynów na grubej podeszwie. To idealne obuwie na każdą pogodę. Stylizacje z mokasynami na grubej podeszwie mogliśmy podziwiać w tym roku na wielu wybiegach mody u słynnych projektantów. Na pewno będą prezentować się ciekawie w połączeniu z białymi, grubymi skarpetkami. Takie łączenia + grzeczna, lekko rozkloszowana sukienka w stonowanej kolorystyce, to tak zwany look na “old money”. Nie bez powodu więc kojarzy się z dobrym gustem i eleganckim podejściem do mody. Oczywiście takie buty możesz próbować również łączyć w nieco bardziej sportowym stylu.

Stylizacje z mokasynami damskie. Dodaj nieco koloru.

Do tej pory mówiliśmy tylko i wyłącznie o klasycznych i stonowanych stylizacjach. A może by tak zdecydować się na odrobinę koloru i sportowego stylu? To również, jak najbardziej możliwe! Jeśli barwa to twoje drugie imię, koniecznie wybierz mokasyny w wyrazistym odcieniu, a następnie połącz je z krótką, kolorową kurtką i spodniami w stylu mom jeans. Wobec takiego połączenia trudno będzie przejść obojętnie! To nietypowe, ale bardzo stylowe stylizacje z mokasynami damskie.

Stylizacje z mokasynami na co dzień

A jeśli chodzi o stylizacje z mokasynami na co dzień, postaw na wygodę. Łącząc je z dopasowanymi, woskowanymi spodniami albo zakolanówkami, na pewno pozostaniesz swobodna przez cały dzień, a jednocześnie nadal pozostaniesz w trendach.

Jeśli szukasz nowych butów na nadchodzący sezon, koniecznie sprawdź najmodniejsze mokasyny.