Treść główna

Wyjątkowa kolekcja butów
Less Waste

Wyjątkowa kolekcja butów Less Waste
Przeglądaj

Drobnymi krokami można dojść do wielkich czynów. Jako marka Kaniowski głęboko wierzymy w tę tezę i swoją nową kolekcją chcemy udowodnić, że można stworzyć coś wyjątkowego z niczego. Limitowana seria butów Less Waste bazuje na teoretycznych odpadach poprodukcyjnych, których od zawsze staraliśmy się generować w jak najmniejszym stopniu. Skrupulatnie zbieraliśmy niewykorzystane skrawki skór, aby właśnie teraz dać im drugie życie!

Limitowana kolekcja Less Waste jest wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim są to klasyczne mokasyny, które w sposób odważny łączą w sobie kolorystyczną ekspresję. Niestandardowe kompozycje są wynikiem zarówno praktycznego zastosowania zasady Less Waste, jak i również inspiracją włoską modą lat 70 – 90.

Nie tylko swoboda kolorystyczna wpływa na wyjątkowość naszego obuwia z limitowanej edycji. Marka Kaniowski szczególnie dba o wygodę produkowanych przez siebie butów. Inwestycja w nowe kopyta szewskie pozwoliła nam na jeszcze dokładniejszą pracę, co przekłada się bezpośrednio na jakość oferowanych produktów.

Mokasyny Less Waste zachwycają więc wyglądem i dają ogromne możliwości stylizacyjne, ale także zapewniają nogom niezrównaną wygodę, nawet przy całodziennym ich noszeniu. Podobnie do cholewki, wnętrze obuwia wykonane jest z miękkiej, oddychającej skóry naturalnej, która mięknie wraz z chodzeniem przystosowując się do kształtu stóp.

Odkryj kolekcję.